Mistrzowskie bramy z rabatem 30%

MISTRZOWSKIE BRAMY Z RABATEM 30%

Złap wyjątkową okazję! W miesiącu lutym nasze najcieplejsze bramy garażowe w obniżonej cenie o 30%.

Tak wysoki rabat dotyczy bram o typowych wymiarach, które zostały zaprojektowane z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Minimalny rabat dla klienta detalicznego wyniesie 826,20 zł netto. Maksymalna oszczędność w tej promocji to nawet 2067,90 zł netto! Kwota rabatu uzależniona jest od gabarytu i koloru bramy.

Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Bramy te są dostępne w obszernej siatce wymiarów, a także gamie kolorystycznej obejmującej ponad 200 barw i atrakcyjne dekory z autorskiej kolekcji KRISPOL.

Zalety bram VENTE K2 RFS 60 T docenili eksperci, przyznając im tytuł Diamentu Stolarki oraz godło Najwyższa Jakość Quality International.

W tej promocji każdy klient zyskuje podwójnie:
1. mistrzowskie bramy z rabatem 30%
2. przy zakupie bramy z napędem STARCUS oferujemy system sterowania smartfonem KRISPOL HOME MANAGER w promocyjnej cenie 199 zł

Po szczegóły promocji zapraszamy do najbliższego punktu sprzedaży produktów KRISPOL.

Promocja obowiązuje od 1 lutego 2017 do 28 lutego 2017.

brama garażowa VENTE K2 RFS 60 T

rabat 30%

CTA_button

Dlaczego warto zainwestować w bramy Vente marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie brama i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL