MISTRZOWSKA OFERTA. BRAMY OD 1399 ZŁ.

MISTRZOWSKA OFERTA ≫ BRAMY OD 1399 ZŁ

Zapraszamy do zakupów bram typowych VENTE K2 RC E w kolorach białym i brązowym, wymiarach 2500 x 2125 mm w cenie detalicznej 1399zł netto! W ofercie specjalnej także system sterowania KRISPOL HOME MANAGER w cenie 199zł netto przy zakupie z dowolną, automatyczną bramą KRISPOL.

System KRISPOL HOME MANAGER to wygodny sposób sterowania bramą garażową za pomocą smartfona. Zestaw zawiera sterownik KRISPOL GATE oraz aplikację na komórki KRISPOL HOME MANAGER, którą użytkownik pobiera ze sklepu Google Play lub APP Store. Więcej na temat tego rozwiązania możecie przeczytać Państwo tutaj.

brama VENTE:
K2 RC E

wymiar 2500 x 2125 mm

cena

1399 zł

cena bez VAT, dotyczy bramy VENTE K2 RC E w kolorze RAL 9016 (biały) lub RAL 8014 (brązowy)

SYSTEM KRISPOL
HOME MANAGER

cena

199 zł

cena netto systemu KRISPOL HOME MANAGER przy zakupie z dowolną bramą KRISPOL z automatyką STARCUS

 

Promocja obowiązuje od 01.03.2017 do 31.03.2017.

CTA_button

Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie bramy i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL