Kontakt

Kontakt z nami

 

Produkty Krispol kupisz u naszych partnerów. Ich adresy znajdują się w zakładce Punkty sprzedaży

 

Zadzwoń do konsultanta

+48 61 662 41 00

 

– Jesteś zainteresowany dalszymi informacjami na temat oferty?
– Chciałbyś porozmawiać o systemie serwisowym, gwarancji lub zasadach reklamacyjnych?
– Na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości między godziną 9.00 a 16.00 odpowie nasz konsultant.

 

Lub napisz do nas

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Zostaw nam swoje dane, opisz w czym możemy Ci pomóc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krispol sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celach dostarczania informacji handlowych.


 

Dane firmy

 

KRISPOL Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 061 662 41 00
fax. 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl

NIP PL 7891541390
KRS 0000159144
Kapitał zakładowy 3.400.000 PLN

 


 

Zakład nr 1
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

Zakład nr 2
ul. Strzykały 4
62-300 Września

Współpraca handlowa

 

Jesteś zainteresowany współpracą handlową z naszą firmą?
Poszukujemy partnerów wśród przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie sprzedaży i montażu bram segmentowych i rolowanych, rolet zewnętrznych, krat rolowanych, oraz stolarki aluminiowej i PVC. Na wszelkie pytania dotyczące współpracy odpowiedzą nasi Regionalni Szefowie Sprzedaży, których dane znajdują się poniżej.

 

Województwo Regionalny szef sprzedaży 
dolnośląskie
lubuskie
Małgorzata Biernacik
tel.: 799 053 678
e-mail: m.biernacik@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
kujawsko-pomorskie
łódzkie
Artur Jaworski
tel.: 601 986 040
e-mail: a.jaworski@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
lubelskie
podkarpackie
świętokrzyskie
Piotr Kunysz
tel.: 517 869 540
e-mail: p.kunysz@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
małopolskie
opolskie
śląskie
Sylwester Wawer
tel.: 601 072 112
e-mail: s.wawer@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
mazowieckie
podlaskie
warmińsko-mazurskie
Piotr Michalski
tel.: 519 337 764
e-mail: p.michalski@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
pomorskie
zachodniopomorskie
Michał Konieczny
tel.: 603 938 665
e-mail: m.konieczny@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
wielkopolskie
Powiat: Poznań, Oborniki, Międzychód, Szamotuły, Nowy Tomyśl,
Grodzisk Wlkp., Wolsztyn, Kościan, Leszno, Śrem, Środa Wlkp.,
Gostyń, Rawicz, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno

Karol Mecler
tel: 601 986 039
e-mail: k.mecler@krispol.pl
Wyślij zapytanie →
wielkopolskie
Powiat: Września, Jarocin, Pleszew, Ostrów Wielkopolski, Kalisz,
Turek, Konin, Koło, Słupca, Gniezno, Wągrowiec, Chodzież, Piła,
Złotów, Czarnków
Marcin Garbaciak
tel.: 601 750 920
e-mail: m.garbaciak@krispol.pl
Wyślij zapytanie →

 

Dla mediów

 

Kontakt z działem marketingu
e-mail: marketing@krispol.pl

Kontakt z biurem prasowym
e-mail: media@krispol.pl